Sample Literature Review Education Cv Driver Example Uk Custom Literature Review Writing For Hire Short Summary Of The Story Of The Aged Mother

BIM 잔잔한 노래 다운로드. Modelowanie rzeczywistości.

Stacja energetyczna 400kV Radlna, Polska

Uchwyć każdy szczegół 윈집 무료 다운로드. Bez wyjątku.

Skaning laserowy, nowoczesną metodą stacji inwentaryzacji 다운로드.

W 2016 roku zrealizowaliśmy kompleksową inwentaryzację połowy stacji energetycznej Radlna.

Pomiary wykonaliśmy z zastosowaniem skanera Leica P40 rix고딕 m. W czasie 4 godzin zeskanowaliśmy cały zakres zlecenia. Na 18 stanowiskach skanera zebraliśmy około 980 milionów punktów chmury punktów.

Tak zebrana szczegółowa informacja o terenie umożliwiła nam opracować numeryczny model terenu obiektu, opracować klasyczną mapę do celów projektowych i wymodelować wszystkie elementy energetyczne 다운로드.

Obraz przedstawia złożoną, wyrównana chmurę punktów.

Różnica tkwi w szczegółach 네이트tv.

Od momentu, gdy wykonujemy pomiary skaner rejestruje każdy niuans, kolor i szczegół wszystkich obiektów znajdujących w jego zasięgu 다운로드.

Właściwe, dokładne dane chmury punktów umożliwiają odtworzyć każdy drobiazg w wirtualnym modelu. Razem z branżystami jesteśmy w stanie nadać kompleksową szczegółowość każdym rodzajom urządzeń energetycznych 다운로드. Tak budujemy model 3D w procesie BIM.

Najważniejsze atuty BIM:

  • obniżenie kosztów projektowania,
  • skrócić procesy inwestycyjno – projektowe,
  • automatycznie wykrywać kolizje i niezgodności,
  • kompletna jednolita archiwizacja stacji 다운로드.

Rysunek detalu w chmurze i po wymodelowaniu.

Zobacz nieuchwytne 상록수 호랑풍류가 다운로드. Wirtualna rzeczywistość VR.

Praca w przestrzeni 3D zabiera nas w nowy sposób projektowania i postrzegania. Maksyma mówi, że „Jeden obraz jest wart miliona słów”. VR przesuwa nas o kolejny krok dalej. Będąc w biurze możemy analizować, koncepcje i rozwiązania tak jak byśmy byli w terenie na stacji.

Jeżeli dysponujesz okularami VR zapraszamy do sprawdzenia poniższych odnośników. Pod wskazanymi adresami przygotowaliśmy przykładowe próbki możliwości przestrzennego modelu 3D stacji.

Link1, Link2.

Fragment wymodelowanego obszaru.

Opracowanie stacji energetycznej.

Na podstawie opracowania, przyśpieszamy proces wykonania przedmiaru i kosztorysowania. Informacje o danych geometrycznych lub atrybutach technicznych dostępne po wykonaniu właściwego zapytania do bazy danych modelu. Poniżej podstawowa charakterystyka obiektu

  • Powierzchnia terenu 94137 m2,
  • Czas opracowania modelu 14 dni,
  • Ilość wszystkich elementów 1472 sztuk,
  • Ilość słupów 45 sztuk,
  • Ilość izolatorów 327 sztuk – 19 typów.

Wizualizacja wymodelowanej stacji.

Schemat modelowania BIM.

Close Menu