Innowacyjne podejście do geodezji. Pomierzymy otaczającą Cię przestrzeń.

Witamy na stronie firmy AMIGEO Migut Garstecki Sp . J. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką, z Krakowa. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług geodezji i geoinformatyki. Staramy się łączyć innowacyjne technologii z wieloletnim doświadczeniem, jakim dysponuje nasza kadra. Według nas takie podejście to najlepszy sposób na sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

Sprzęt i technologia.

Bez wątpienia naszym atutem jest stosowanie najnowszych technologii w zakresie opracowywanych projektów . Nieustannie modyfikujemy nasze systemy pomiarowe. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach geodezyjnych i nowoczesnych pomiarach z zakresu teledetekcji. Wykonujmy klasyczne mapy i innowacyjne opracowania z zakresu GIS i BIM. Modelujemy otaczającą nas przestrzeń w oprogramowaniu 3D.

Nasze kompetencje.

Nasza kadra pracowników to wykfalifikowana grupa specjalistów. Tworzymy zgrany zespół ludzi w różnym przedziale wieku. Dzięki temu łączymy doświadczenie i wiedzę praktyczną z najnowszymi rozwiązaniami w branży geodezyjnej . W naszej opinii taka kadra gwarantuje, właściwą realizację powierzonych nam projektów. Potwierdzeniem zaufania w nasz zespół jest umowa jaką zawarliśmy z firmą SEPTENTRIO. Jest to światowy lider na rynku urządzeń GNSS. AMIGEO jest autoryzowanym przedstawicielem tej marki na Polskę.

Oficjalny dealer w Polsce:
Septentrio