Kompletne rozwiązania do skanowania laserowego.

Rozdzielczość, czułość i dokładność, przekonaj się sam .Skanowanie laserowe 3D to metoda na bardzo szybkie i precyzyjne uzyskanie danych o otaczającej nas rzeczywistości.

Nasza firma dysponuje jednym z najdokładniejszych skanerów 3D na rynku . Leica P40 to urządzenie, które umożliwia nam wykonać opracowania z szerokiego zakresu usług np. architektury, geodezji inżynieryjnej i pomiarów specjalnych .

Oprogramowanie i centrum obliczeniowe .Przy tak dużych ilościach danych niezwykle istotnym elementem jest posiadanie właściwego  centrum obliczeniowego . Firma AMIGEO  posiada serwery graficzne i bazo-danowe. Odpowiednie oprogramowanie i sprzęt umożliwiają szybkie wykonanie  niezbędnych  obliczeń danych . Następnie opracowujemy zamówioną dokumentację, zeskalowaną i dopasowaną do potrzeb  oraz możliwości klienta .

Różnica tkwi w szczegółach.Obecne instrumenty umożliwiają skanowanie około 1 miliona punktów na sekundę W zależności od wymagań i możliwości z jednego stanowiska skanowania możemy uzyskać dane z powierzchni sfery o średnicy około 600 metrów. Oferujemy chmury punktów w odcieniach szarości jak również z kolorystyką RGB. W plikach rejestrujemy intensywność odbicia sygnału lasera jak również normalne wektorów  ze stanowisk pomiarowych. Dopasowujemy format plików z danymi do klienta.

Panoramy 360o stopni.Nasz skaner wyposażony w dodatkowy zewnętrzny aparat o wysokiej rozdzielczości. Podczas realizacji projektów możemy wykonać z każdego stanowiska pomiarowego wykonać serię zdjęć z obiektywu rybiego oka „FishEye”. Nasz Zleceniodawca otrzymuje darmową przeglądarkę i serie zdjęć panoramicznych. Taka dokumentacja umożliwia zarejestrowanie wszystkiego co jest nieuchwytne na płaskim zdjęciu. Na życzenie, możemy również przygotować wirtualne spacery po wewnętrznych i zewnętrznych ścieżkach projektu.

Precyzja i maksymalna skuteczność pracy. Sprawdź.

Może Ci się spodobać również

Model BIM architektury budynków przemysłowych.
Czytaj więcej
Projektowanie Przyszłości 2024
Czytaj więcej
Ortofotomapa pozyskana z nalotu fotogrametrycznego dronem
Czytaj więcej
Pomiar osiadań - budynku usługowo-mieszkalnego
Czytaj więcej
Oficjalny dealer w Polsce:
Septentrio